Obec Staňkovice

Obsah stránky

ZTRACENÍ PSI a KOČKY

Dobrý den, 

_______________________

 

v obci Bystřice (část Kobylí a Plchov), okres Benešov se 21.04.2016 ztratili bíglové Sam a Denny!!!

Pokud byste je zahlédli či o nich získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 728934726 nebo napište na email PeterkovaSandra@seznam.cz

21.4. v ranních hodinách se ze zahrady ztratili 2 bíglové - oba trikolorní barvy. SAM - 4 roky, mohutnější postavy cca 20kg. DENNY- 3 roky, menší drobnější vzrůst cca 16kg, pravé ucho má bílo hnědé. Nemají obojky, čipy ani tetování. Nejsou kastrovaní. Oba jsou hodní, ale bojí se hlasitějších ran a zvuků (bouřka). Jsou zvyklí být v bytě. Zatím o nich nejsou vůbec žádné zprávy, mohou už klidně být desítky kilometrů od místa ztráty!!!

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky.

Starosty okolních obcí moc prosíme o vyhlášení v místním obecním rozhlase.
 

Děkuji za pomoc, Sandra Hovorková, tel: 728934726,  email: PeterkovaSandra@seznam.cz

 

_______________________

 

v lese u obce Senohraby, okres Praha-východ se ztratila naše 2,5 roku stará vlkošedá fenka německého ovčáka jménem Sára!!!!

Pokud byste ji zahlédli či o ní získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 607107615 nebo napište na email Kasparova37@seznam.cz

Sára je 2,5 roku stará fena německého ovčáka. Na své jméno slyší. Váží cca 40 kg. V době ztráty na sobě měla kovový stahovací obojek se známkou a kontaktem na majitele, známkou o očkování a registrační známkou. Je čipovaná (203098100369262). Kastrovaná není. Ztratila se 1.4. během procházky v lese. Utekla za srnou. Už je to 11 dní a nemáme o ní žádné info, může být klidně i u vás!!!

Na Sáru se můžete podívat také zde: http://www.psidetektiv.cz/zvire/sara-praha-vychod-2016-04-01

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete na konci mailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky.

Starosty okolních obcí moc prosíme o vyhlášení v místním obecním rozhlase.
 

Děkuji za pomoc, Veronika Kašparová, tel: 607107615,  email: Kasparova37@seznam.cz

>> letáček s fotografií zde <<

_______________________

 

ve Vašem okolí se ztratil náš 18 let starý pes křížence jménem Ben. 
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 608 982 068 nebo napište na email sspac@seznam.cz

Ben je vyšší než klasický kokr, má kratší uši. Ztratil se v obci Samopše, okres Kutná hora!!! Je to velmi starý pes, který už neslyší, ale jinak je ve slušné kondici. Váží cca 12-15kg. Je celý černý, má na sobě hnědý kožený obojek se známkou. Je čipovaný (203098100146231). Není kastrovaný. Na kratší vzdálenosti nemá problém se pohybovat. Je hodný, nikomu nic neudělá. Je zvyklý na pobyt doma s výběhem na zahradu. Vody se nebojí, ale ve svém věku už si asi netroufne na plavání.

>> letáček s fotografií zde <<

_______________________

 

ve Vašem okolí se ztratil náš 5 let starý kocourek jménem Arnoldík. 
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 603 796 850 nebo napište na email helena.kratochvilova@gmail.com

Arnoldík je kastrovaný kocourek. Na své jméno neslyší, slyší na Kočíííí :) Je mu 5 let a váží maximálně 5 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není ani čipovaný. Je velice bojácný. Ztratil se dne 21.06.2015. Přestěhovali jsme se a on se ztratil. Jeho bráška došel cca 6km na místo původního bydliště, ale už je zpátky v novém a na Arnolda čeká. Arnold se v okolí nevyzná. Je zvyklý na pobyt doma i venku. Je aktivní.

>> letáček s fotografií zde <<

_______________________

Jackie je 3 roky stará fenečka, kříženka bílo černo hnědé barvy. Váží cca 5 kg. Na čumáčku má méně chloupků, má tam růžový flíček. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Dne 21.3.2015 u obce Starkoč u Čáslavi utekla ze zahrady. Neměla na sobě žádný obojek. K lidem je nedůvěřivá, ale neublíží. Na ostatní pejsky štěká, ale není agresivní. Dříve občas utekla, ale vždy se vrátila. Okolí ztráty vůbec nezná. Nebojí se vody, je to plavkyně. Fyzicky je aktivní. V autě je zvyklá jezdit a jezdí v něm ráda. Prosím, kdyby ji kdykoli spatřil, kontaktujte mě! Děkuji

>> letáček s fotografií zde <<

________________________

Flip je 5 let starý pes, černohnědý Yorkšír. Váží cca 4 kg. Na sobě měl červený obleček a černé kšíry. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Ztratil se při lovu ryb na stezce v Kolíně dne 10.3.15 v 8 hodin ráno. Má problémy s klouby a se zažíváním. Má trochu natržené víčko. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekl. K někomu je velice přátelský, ale někoho se bojí. Raději má fenky než pejsky. Autem je zvyklý jezdit. Moc vodu rád nemá.

>> letáček s fotografií zde <<

________________________

Sally je 13 let stará fenka, plemeno Labradorský retriever. Je černá, ve skutečnosti je trochu šedivá více než na fotografii. Vypadá ale mladší než na 13 let. Chybí 1 přední - spodní zub, 1 špičák horní je hnědý. Váží cca 25-27 kg. Je svalnaté hubené postavy. Ztratila se v oblasti Sázava, Mělník (nad Sázavou), Úžice. Je vycvičená v anglickém jazyce, rozumí i česky, je skoro hluchá, reaguje nejvíce na povely rukou. Ztratila se ze zahrady dne 8.1. v Mělníku nad Sázavou, vítr otevřel branku a ona utekla. Je bez obojku, je čipovaná, ale registrace je ve Velké Británii. Tetovaná, ani kastrovaná není. Velice milá k lidem i ke zvířatům, cizích lidí se nebojí. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná. Miluje vodu, je to plavkyně. Je zvyklá jezdit autem. Na svůj věk je fyzicky aktivní. ČÍSLO ČIPU: 985120015561156.

Odměna za nalezení: ANO

>> letáček s fotografií zde <<

________________________

Askar je 2 roky starý pes, plemeno Slovenský kopov. Je černý s hnědým pálením. Váží 21 kg. Utekl z domova brankou dne 12.1. okolo 17. hodiny v Sázavě, Veletinská ulice. Je to výborný lovec, má diplomy na 1. Je tetovaný v uchu č.1552. Čipovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Dříve občas utekl, ale hned se vrátil. Okolí ztráty zná trochu. Cizích lidí se nebojí, jen může být trošku nedůvěřivý. Asi bude problém ho odchytit. Fenky snáší dobře, psy také, pokud se k němu nechovají dominantně. Nebojí se vody, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je velice aktivní.

Odměna za nalezení: ANO

>> letáček s fotografií zde <<

________________________

 
EMIČKA

>> letáček s fotografií zde <<

________________________

 

 

- další články na stránkách stankovice.com . . .

Datum a čas: 13.01.2015 11:35
Napsal: Obec Staňkovice
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Pro seniory

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu

Oddíl postranní lišty

Odkazy
FIRMY V OBCI

 

 

 

 

 

 

 

 

stredoceskykraj.jpg(14 kb)

czechpoint.jpg(12 kb)

portalgov.gif(9 kb)

datschranky.jpg(132 kb)

Monitor

Obec Staňkovice - obecní úřad - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Patička stránky